Ortam içerisinde sizin de mutlaka dikkatinizi herkesin ilgi odağı olmaya çalışan biri çekmiştir. Bu insanların ortak özelliklerinden bazılarını burada yazmak istiyoruz. Gözüne kestirdiği bir bayanla birlikte olmayı isteyecek, birlikte olmak için elinden gelen her şeyi yapacak baktı olmuyor en yakın arkadaşınıza asılmaktan geri kalmayacak. Kısaca ortamın en fırlama olan erkeklerinin hakkında herkesin dikkat çeken özelliklerini yazmak istedik. İşte Avrupa Yakası Escort bayanlarının da en nefret ettiği ama ortamlarda sık sık karşılaştığı fırlama erkeklerdeki ortak özellikler şunlardır.

Genellikle ağızlarından sigaraları eksik olmayacaktır. Yayvan bir şekilde sakız çiğnerken bir yandan konuşması son derece sinir bozucu olacaktır. Bu ona gayet karizmatik geleceğinden o sakızı kim derse desin ağzından çıkarmayacaktır. Karşısında olan kadınlar kim olduğu fark etmeyecek hemen samimiyet kurmaya çalışacaktır. Kendisini o kadar samimi bulacak ki az önce tanıştığı bir kadına “yavrum”, “aşkım” ya da “güzelim” tarzında kelimeleri kullanmaktan geri kalmayacaktır.

Gözüne kestirdiği bir kadınla birlikte olmak, o geceyi geçirmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Mesela bayanla tanıştıktan sonra “seni yıllardır tanıyor gibi, yakın hissediyorum” gibi yalan cümleler kurarak kadınların ilgisini çekmeye çalışacaktır. Bazen kadınlar buna inanmıyor olsa da evet bayanlar bazen inanacaktır.
Bu erkeklerin ortak özelliklerinden biri de kesinlikle boş ve yayvan olan gülüşleri olacaktır. Öyle bir gülüş olacak ki bu gülüşe boş olan bakışları da eşlik edecektir. Boş bakışlar ve yarım gülüş bazılarına çok çekici gelse de bazıları çok itici bulmaktadır.

Sosyal medya çağında yaşamakta olduğumuzdan birçoğu artık tanıştığı kadının daha adını öğrenmeden “beni facebook’tan eklesene” demekte sakınca görmeyecektir. Olurda kaza ile ekleştiği zaman saniyeler içerisinde hızlıca bütün resimlerini ve paylaşımlarını beğenecektir. Konuşma sırasında elle kolla temas içerisinde olmaya bayılacaktır. Samimi davranışları olması için eliyle, koluyla bayanla şakalaşmaya başlayacaktır. Onun burnuna dokunmaya başladıysa ve bayan buna izin veriyorsa gecenin sonunda kazanan olacaktır. Olmayan işinden bahsederken çok usta olacaktır. Kendisini öve öve bitiremeyecektir. Tek gecelik olarak düşündüğünden yalan atabildiği kadar atacaktır.

Avrupa Yakası Fırlama Erkeklerin Ortak Özelliklerini Biliyor Musunuz

Post navigation


Bir cevap yazın